Влащинецька ЗОШ

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 18.225.156.91

Форма входу

Категорії

Освіта [419]
Тестування [25]
Технології [118]
Спорт [11]
Культура [34]

Опитування

Чого у новому році Ви хотіли б найбільше?
Всього відповідей: 942

Статистика

На сайті були




Опитування

Чого у новому році Ви хотіли б найбільше?
Всього відповідей: 942







Опитування

Чого у новому році Ви хотіли б найбільше?
Всього відповідей: 942
Головна » 2012 » Листопад » 26 » Новий "принтер" може "надрукувати" справжні хрящі
Новий "принтер" може "надрукувати" справжні хрящі
Новий "принтер" може "надрукувати" справжні хрящі

Фахівці говорять про розробку незвичайного способу "друку" хрящів, який у майбутньому може допомогти в лікуванні захворювань суглобів і спортивних травм. За словами розробників, новий матеріал, використовуваний у виробництві, міцніший і зносостійкий, ніж попередні розробки, використані для створення штучних хрящів. Для виробництва хрящів дослідники застосували методи струмінного друку і принцип спеціалізованих прядильних апаратів.

Нова розробка може привести у результаті до створення медичного рішення для "друку" хрящів під кожного конкретного пацієнта. Втім, поки що автори розробки не можуть з упевненістю сказати, коли новинка піде у маси, оскільки для цього ще потрібно багато що зробити.

Згідно публікації в науковому журналі Biofabrication, нова система друку схожа на роботу 3D-принтера, який раніше був використаний медиками для створення за зліпками штучної нижньої щелепи людини. У випадку з друком хрящів учені говорять, що змогли надрукувати заміну природному хрящу зі спеціального хімічного складу з полімерним покриттям з хрящових клітин у вусі кролика. В основі штучного хряща знаходяться дуже тонкі волокна, які в принципі дозволяють робити навіть пористі хрящі, які використовуватимуться як біосередовище для вирощування справжніх хрящів зі стовбурових клітин.

Автори розробки говорять, що на створенимому ними "принтеру" можна "друкувати" хрящі практично для будь-якої частини тіла.

26.11.2012 10:26, за матеріалами: CyberSecurity.r
Категорія: Технології | Переглядів: 350 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]