Влащинецька ЗОШ

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 18.220.63.250

Форма входу

Категорії

Освіта [419]
Тестування [25]
Технології [118]
Спорт [11]
Культура [34]

Опитування

Професія вчителя престижна у наш час
Всього відповідей: 494

Статистика

На сайті були




Опитування

Професія вчителя престижна у наш час
Всього відповідей: 494







Опитування

Професія вчителя престижна у наш час
Всього відповідей: 494
Головна » 2010 » Квітень » 11 » Україна не збирається відмовлятися від Болонської системи
Україна не збирається відмовлятися від Болонської системи
Табачник: Україна не збирається відмовлятися від Болонської системи

Україна не збирається відмовлятися від Болонської системи, проте постарається зберегти конкурентні переваги своєї системи освіти. Про це міністр освіти і науки України Дмитро Табачник сказав у Москві на спільній прес-конференції з міністром освіти і науки Росії Андрієм Фурсенком, повідомляє власний кореспондент УНІАН у РФ. 

"Ми не збираємося відмовлятися від Болонської системи. Ми хочемо наші зусилля, наші напрацювання, які є в України і Росії, синхронізувати і зробити так, щоб нашим навчальним закладам було простіше у навчальному процесі", - сказав Д.Табачник. 

Він також повідомив, що для українського стандарту вищої освіти не можна встановлювати якусь верхню планку. "Я вважаю, що треба встановлювати тільки нижню планку, а далі кожен зростає так, як може", - сказав міністр. 

У свою чергу, А.Фурсенко підтвердив, що Україна і Росія традиційно співпрацювали у питанні адаптації Болонської системи до існуючих систем освіти на усіх зустрічах міністрів країн Болонського процесу в 2004, 2005 і 2006 роках. 

"Болонський процес - це той процес, у якому всі країни, в тому числі європейські, бачать певні дивацтва і складності", - сказав він. 

Російський міністр повідомив, що багато питань ставлять представники технічних ВНЗ Німеччини - наскільки Болонський процес відповідає традиціям інженерної освіти у Німеччині. Крім того, про це говорять і представники французьких технічних шкіл. 

"Тому, коли ми говоримо про взаємодію, то ми повинні зрозуміти, як Болонський процес, реалізуючи головне завдання - збільшення конкурентоспроможності наших освіт - української і російської, при цьому не створює складнощів і не руйнує те, що є нашою конкурентною перевагою", - сказав А.Фурсенко. 

Він повідомив, що ці питання він регулярно обговорює з колегами-міністрами з Великої Британії, Франції та Німеччини. "Але враховуючи, що коріння нашої освіти з Україною більш спільне, то вважаю, що співпраця з Україною може бути більш ефективною і дати великі результати", - сказав А.Фурсенко. 

Д.Табачник також додав, що невдоволення Болонської системою висловлюють і творчі ВНЗ.

Категорія: Освіта | Переглядів: 689 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]